O Firmie   /   Zakres Działalności   /   Projektowanie   /  
Jeżeli chcesz zawsze mieć najświeższe informacje o naszej firnie, dodaj się.
GNIAZDA

Sukces naszego przedsiębiorstwa zawdzięczamy ludziom ,ich pomysłowości, umiejętności osiągania wyznaczonych celów oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania przy dbałości o stosunkowo niskie koszty produkcji.

Zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów w dziale konstrukcyjnym i technologicznym pozwala nam na utrzymanie dotychczasowej produkcji na wysokim poziomie oraz na szybkie wdrożenie nowych procesów przy jednoczesnym dbaniu o jakość produktu wyjściowego.

W etapie projektowania nowego wyrobu posiłkujac sie najnowszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie  kierujemy się nie tylko niska ceną estetycznym wyglądem oraz uproszczeniem konstrukcji lecz w głównej mierze funkcjonalnością bezpieczeństwem użytkowania i spełnieniem wymaganych norm przypisanych dla twożonego wyrobu.

Podejmując współprace z nasza firma mogą Państwo liczyć z naszej strony na profesjonalne rozwiązania w dziedzinach konstrukcyjnych oraz technologicznych.

Ciągłe doszkalanie i rozwijanie personelu inżynieryjnego i produkcyjnego powoduje że posiadamy wszechstronnie przygotowany i doświadczony zespól ludzi którzy dbają o ciągły rozwój nie tylko własnej firmy.

Pozwól nam wykazać swoje umiejętności i doświadczenie i skorzystaj z zaproszenia do współpracy.

ZAPRASZAMY

Pracownicy działu
konstrukcyjno-technologicznego
KONTAKT