POLSKI PRODUCENT
A A A

Historia Firmy JONEX

Firma JONEX powstała w roku 1988.

W okresie początkowym firma zajmowała się produkcją przedłużaczy, gniazd oraz puszek instalacyjnych. Z biegiem czasu do stałej oferty dołączyły nowe wyroby, takie jak przewody przyłączeniowe, rozgałęźniki, przedłużacze przepięciowe, ogrodowe oraz bębnowe.

Na dzień dzisiejszy poprzez ciężką pracę i wiele lat doświadczenia wyroby oferowane przez JONEX cieszą się dużym uznaniem i są rozpoznawalne nie tylko przez klientów krajowych, ale i zagranicznych.

Naczelnym naszym celem jest stała gotowość do zaspokajania potrzeb obecnych i przyszłych Klientów. Osiągamy to poprzez stosowanie systemu zarządzania jakością, doskonalenie realizowanych w firmie procesów oraz poprzez ciągły rozwój i modernizację parku maszynowego, a także nieustanne doskonalenie i rozwój kwalifikacji personelu.

Naszymi głównymi odbiorcami na terenie Polski są hurtownie elektrotechniczne, strategiczni inwestorzy, topowe grupy zakupowe oraz sieci marketów. Rynki zbytu są sukcesywnie poszerzane o nowych kontrahentów zagranicznych m.in. w Rosji, Słowacji, Czechy, Ukraina, Niemcy i wiele innych.

Firma działa na własnym terenie o powierzchni około 5700 m2.

Dla spełniania wszelkich procesów produkcyjnych i zaspokajania Państwa potrzeb dysponujemy dwoma halami i trzema magazynami o łącznej powierzchni ponad 3500 m2. Dostawy towaru realizowane są własnym transportem lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich.

W skład parku maszynowego wchodzą m.in. specjalistyczne maszyny do obróbki termoplastycznej, mechanicznej oraz stanowiska i urządzenia montażowe. Park maszynowy jest sukcesywnie uzupełniany o nowe urządzenia, nowe technologie niezbędne do produkcji nowych typów i rodzajów produktów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz stale rosnącemu gronu odbiorców podejmujemy się bezustannie nowych wyzwań i realizacji kolejnych projektów. Ponadto nieprzerwanie inwestujemy w nowe rozwiązania i technologie.

 

Misja Firmy JONEX

„Znając i rozumiejąc problematykę i zagadnienia związane z szeroko pojętą elektrotechniką, poprzez ustawiczną gotowość do zaspokajania potrzeb obecnych i potencjalnych klientów, usprawniamy działania i realizowane w przedsiębiorstwie procesy, podnosimy jakość oraz stale modernizujemy infrastrukturę, a także nieustannie doskonalimy kompetencje personalne. Zadowolenie klientów jest naszym sukcesem.”

 

 

 

Facebook

JONEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Gen W. Sikorskiego 22  78-400 Szczecinek

NIP: 6731900052   REGON: 363397068